مطالب آزاد

انواع ویتامین ها

  • ویتامین های محلول در آب  B ,   C
  • ویتامین های محلول در چربی A , D , K , E  
ادامه مطلب

این ویتامین که از ویتامین های محلول درآب می باشد.دربرابرحرارت ومواد قلیایی از بین می رود.در واکنشهای شیمیایی بدن یک حمل کننده الکترون است واز مهمترین آنتی اکسیدان ها است.این ویتامین جامد،سفیدرنگ و محلول درآب است،مصرف آن باعث افزایش سیستم ایمنی بدن می شود. 

ادامه مطلب

Proin a pharetra nulla. Aenean congue dui vel lacus scelerisque eget aliquam est elementum. Proin auctor consectetur urna ...

ادامه مطلب

خشم احساس طبیعی در انسان است که همه افراد در زندگی خود بارها آن را تجربه کردند.

عوامل بسیاری وجود دارد که باعث ایجاد خشم در انسان می شود،به عنوان مثال ناکامی های فردی،خستگی مفرط،محدودیت های عملی مثل فلج بودن،سخت گیری بی دلیل در زندگی و... می باشد.بنا براین با توجه به اینکه خشم عوارض زیادی برای فرد به همراه دارد راههای کنترل آن بیان می گردد.

ادامه مطلب

برای اینکه فرد آسیب دیده بتواند در برابر وسوسه هایی که او را به سمت استفاده از مواد مخدر سوق می دهد مقاومت کند باید یک رژیم غذایی دیگر را جایگزین رژیم غذایی سابق خود کند و در برابر وسوسه های غذ ایی سابق نیز مقاومت کند . همچنین با ورزش کردن کاهلی را از خود دور کند.

ادامه مطلب

درمان اعتیاد به کار گیری روشی برای تغییر دادن الگوی زندگی فرد آسیب دیده به سمت زندگی جدید و بدون آسیب است. برای درمان اعتیاد و تغییر الگوی زندگی ورزش و تغذیه نقش مهمی دارند. برای اینکه فرد آسیب دیده بتواند در برابر وسوسه هایی که او را به سمت استفاده از مواد مخدر سوق می دهد مقاومت کند باید یک رژیم غذایی دیگر را جایگزین رژیم غذایی سابق خود کند و در برابر وسوسه های غذ ایی سابق نیز مقاومت کند . همچنین با ورزش کردن کاهلی را از خود دور کند.

ادامه مطلب